головне меню

Як обрати настільну лампу?

Правильний вибір настільної лампи забезпечить рівень підвищення працездатності. Подробиці читайте у статті

 

настільна лампа Eurolamp для школяра для доманього офісу для дому для віддаленої роботи

Перше, про що спочатку варто подумати, вибираючи собі нову настільну лампу - де і для яких цілей ви її будете використовувати. Деякі настільні лампи є чисто декоративною функцією, в той час як інші призначені для освітлення робочого простору.

Залежно від розміру кімнати, можна вибрати різні типи настільних ламп.

Якщо у вас є домашній офіс або ви працюєте віддалено вам потрібна настільна лампа, щоб висвітлити будь-які проекти або завдання, над якими ви працюєте. Наскільки добре освітлено ваш робочий простір, безпосередньо впливає на вашу продуктивність та здоров'я.

Майже всі настільні лампи ТМ Eurolamp мають регульований важіль, тому ви можете розташувати світло безпосередньо над вашим робочим простором або відрегулювати кут світла, щоб краще висвітлити вашу роботу.

Розмір настільної лампи повинен відповідати розміру вашого столу. Якщо ви маєте компактний стіл або робочий простір, виберіть невелику. Великий стіл потребує великої лампи і більшу потужність освітлення.

Також, настільна лампа є необхідним атрибутом для школярів та студентів. Наразі багато хто навчається онлайн або ж робить домашнє завдання, тому настільні лампи для школярів вибираються особливо ретельно. Вони повинні бути виконані з міцних матеріалів і мати надійну конструкцію, яка не дозволяє дитині легко дістатися до деталей, що знаходяться під напругою.

Ще кілька практичних порад щодо вибору та використання лампи:

  • шнур повинен мати достатню довжину для того, щоб світильник можна було вільно переміщати з одного кінця столу на інший;
  • найбільш комфортне світло для очей дають LED лампи
  • світодіоди у LED настільних лампах не нагріваються, тому є абсолютно безпечними для дітей;
  • якщо ви за столом малюєте або пишете, то світло має падати зліва (для шульг - праворуч), при читанні лампа може стояти з будь-якої сторони;
  • при роботі з лампою для очей буде комфортніше, якщо у приміщенні включено основну люстру або є гарне денне освітлення.

Обрати настільну лампу, яка підходить саме вашому робочому простору можна у офіційному інтернет-магазині ТМ Eurolamp: https://shop.eurolamp.ua/ua/svetodiodnye_svetilniki/nastolnye_svetilniki/ 

Інші новини
31 березня 2021
Новина

У зв’язку з введенням чергового локдауну ми закликаємо підтримати позицію...

15 березня 2019
Стаття

Енергозберігаючі лампи мають кілька видів: люмінесцентні, ртутні та світлодіодні лампи....

19 листопада 2018
Подія

Останнім часом почастішали спроби копіювання інтернет-сторінок лідера ринку – бренду...

15 жовтня 2018
Подія

Компанія «Грін Пауер Євроелектрик Україна», на благодійній основі, повністю забезпечила...