головне меню

Офіційне звернення ТОВ “Грін Пауер Євроелектрик Україна” щодо карантинних обмежень

У зв’язку з введенням чергового локдауну ми закликаємо підтримати позицію компанії стосовно негативних наслідків від закриття магазинів, що забезпечують населення товарами першої необхідності.

У зв’язку з введенням чергового локдауну ми закликаємо підтримати позицію компанії стосовно негативних наслідків від закриття магазинів, що забезпечують населення товарами першої необхідності.

На жаль, українська влада не розуміє економічних наслідків для української економіки, які тягне за собою припинення роботи магазинів.

Мова йде про суттєве падіння ВВП, податкових надходжень, втрату робочих місць та багато інших негативних факторів.

Адже саме податки, які сплачує український бізнес, йдуть на розвинення держави, на покращення медичних реформ та будівлю доріг. Тисячі людей, залишилися без роботи та заробітної плати, адже працюють у магазинах першої необхідності, які сьогодні закриті.

Розглядаючи приклад мережі «Епіцентр» для української економіки за такими показниками, як доля у товарообігу (7,37%) та ВВП країни (1,62%), співпраця з великою кількістю українських виробників (більше 3000), кількість робочих місць (більше 34 000 співробітників) та сума сплачених за рік подактів (5,6 млрд грн або 8,7% від товарообігу мережі).

У розвинених країнах розуміють важливість функціонування стратегічних торгових об'єктів. Навіть під час другої хвилі Covid-19 у більшості країн ЄС працювали магазини Саstorama, OBI, Leroy Merlin, у США – Homе Depot, Walmart та IKEA.


Новий тривалий локдаун шкодить не тільки такому системному бізнесу, а й може знищити тисячі представників середнього і дрібного бізнесу, з якими співпрацює ТОВ “Грін Пауер Євроелектрик Україна”.

Ми просимо вас не ставати осторонь та підтримати позицію малого, середнього та великого бізнесу та засудити черговий локдаун для сфери торгівлі на своїх сайтах, в соцмережах та в офіційних зверненнях до української влади.

Інші новини
4 вересня 2022
Стаття

Правильний вибір настільної лампи забезпечить рівень підвищення працездатності. Подробиці читайте...

15 березня 2019
Стаття

Енергозберігаючі лампи мають кілька видів: люмінесцентні, ртутні та світлодіодні лампи....

19 листопада 2018
Подія

Останнім часом почастішали спроби копіювання інтернет-сторінок лідера ринку – бренду...

15 жовтня 2018
Подія

Компанія «Грін Пауер Євроелектрик Україна», на благодійній основі, повністю забезпечила...