головне меню

Компанія «Грін Пауер Євроелектрик Україна» обладнала LED-освітленням навчальний клас в лікарні Охматдит

Компанія «Грін Пауер Євроелектрик Україна», на благодійній основі, повністю забезпечила клас енергоощадними лінійними LED-лампами ТМ Eurolamp.

 

У вересні відбулося відкриття навчального класу в лікарні Охматдит для дітей, які тривалий час перебувають на лікуванні. Компанія «Грін Пауер Євроелектрик Україна», на благодійній основі, повністю забезпечила клас енергоощадними лінійними LED-лампами ТМ Eurolamp.

«Ми повинні підтримувати дітей, які потрапили у такі нелегкі життєві ситуації. Більшість свого життя вони проводять у стінах лікарні, тож у них немає змоги ходити до школи та отримувати знання, як це роблять їх однолітки. Сподіваємося, що зможемо внести вклад у їхню освіту і що це освітлення дозволить їм навчатися з комфортом й вбереже зір», – розповідає Олександр Курилко, директор компанії «Грін Пауер Євроелектрик Україна».

У цілому світі LED-освітлення визнано найбезпечнішим для школярів: «Це світло, яке не пульсує і має високий коефіцієнт передачі кольору. Світлодіодні лампи мають тепле біле світло, яке сприяє концентрації та створює робочу атмосферу‪», – розповідають у компанії.

Клас був відкритий за ініціативи благодійного фонду «Small Heart with Art».

Також, керівництво компанії уклало домовленість про співпрацю, на тривалий час, з благодійним фондом «Small Heart with Art». Це означає, що компанія «Грін Пауер Євроелектрик Україна» і ТМ Eurolamp буде надалі приймати участь в освітленні класів в лікарнях по всій Україні.

Інші новини
4 вересня 2022
Стаття

Правильний вибір настільної лампи забезпечить рівень підвищення працездатності. Подробиці читайте...

31 березня 2021
Новина

У зв’язку з введенням чергового локдауну ми закликаємо підтримати позицію...

15 березня 2019
Стаття

Енергозберігаючі лампи мають кілька видів: люмінесцентні, ртутні та світлодіодні лампи....

19 листопада 2018
Подія

Останнім часом почастішали спроби копіювання інтернет-сторінок лідера ринку – бренду...