головне меню

Як обрати настільну лампу для школяра?

Початок навчального року, як завжди, настане “несподівано”. Отже, готуватися до нього варто починати ще літом. І, якщо ручки та зошити можна придбати навіть у найближчому супермаркеті, то вибору настільної лампи слід приділити більше часу, адже від цього залежить дитячий зір. На що звертати увагу та які характеристики звернути увагу перш за все – про це далі у статті.

 

Дизайн і форма плафона

Насправді зовнішній вигляд настільної лампи для школяра – це справа другорядна, але першим ділом звертають увагу саме на дизайн. Отже, форма та колір лампи мають бути такими, щоб:

  • яскравий дизайн та колір не відволікав дитину від занять. Офтальмологи не радять обирати плафони всіх відтінків червоного, оранжевого та жовтого, а зупинитися на лампі нейтрального або навіть темного кольору. Також основа світильника має бути матовою, оскільки глянцева буде неприємно відбивати світло;
  • світло рівномірно розповсюджувалося по поверхні робочої зони. Цій вимозі відповідають плафони у формі трапеції або конуса;
  • дитині не заважало сліпуче світло. Тобто, не слід обирати прозорі, металічні чи інші нетипові плафони.

Всі ці характеристики настільної лампи для школяра безперечно роблять свій вклад у збереження зору дитини, але значно важливішим є саме джерело світла – лампочка.

Led освітлення – безпека зору дитини 

Жодних компромісів, коли мова йде про здоров'я дитини, саме тому будемо говорити про led освітлення та настільні світлодіодні лампи. Led освітлення визнане найбільш безпечним та ефективним для школярів. Ці лампи: не пульсують, не лопаються, мають високий коефіцієнт світловіддачі (більш як 80%), при тому що температура нагріву є мінімальною. Сучасні настільні led світильники також вирізняються можливістю регулювання всіх параметрів світла.

Технічні характеристики

Для настільної лед лампи достатньо потужності у 4-5 Вт, що дає світловий потік у 300-400 люменів. Це офіційні норми освітленості для робочого столу. Ви також можете обрати колір світла: за рекомендацією офтальмологів краще обирати тепле біле світло. Цей відтінок сприяє концентрації та створює робочу атмосферу.

Обрати настільну світлодіодну лампу можна на сайті з продукцією Eurolamp. Ми пропонуємо лампи безпечної конструкції, що відповідають усім перерахованим вимогам. Гарантія якості від виробника становить 2 роки, але як показує досвід, світлодіодна настільна лампа від Євроламп супроводжуватиме школяра ще довго!

Інші новини
4 вересня 2022
Стаття

Правильний вибір настільної лампи забезпечить рівень підвищення працездатності. Подробиці читайте...

31 березня 2021
Новина

У зв’язку з введенням чергового локдауну ми закликаємо підтримати позицію...

15 березня 2019
Стаття

Енергозберігаючі лампи мають кілька видів: люмінесцентні, ртутні та світлодіодні лампи....

19 листопада 2018
Подія

Останнім часом почастішали спроби копіювання інтернет-сторінок лідера ринку – бренду...