головне меню

Як обрати освітлення для кухні

Головний секрет успішного планування освітлення кухні – багаторівневість. Кухня – чи не єдиний простір, що “самостійно” поділив себе на різні зони: готування їжі та обідня зона. Ці зони потребують освітлення різної інтенсивності, тому єдиним світильником на сучасній і зручній кухні вам точно не обійтися. Ми розповімо у статті, як спланувати та втілити систему освітлення на кухні за допомогою світлодіодних LED-ламп.

 

 

3 універсальні поради

  1. Плануйте освітлення ДО початку ремонту. Як тільки ви визначилися з розміщенням меблів, переходьте до планування системи освітлення. Тоді ви зможете розмістити світильники саме там, де вони потрібні і точно не забудете закласти електричні випуски для підсвічування та вимикачів.
  2. Ще раз про зонування. Щоб не залишити важливі робочі зони без світла, радимо відмовитися від думки про лише один світильник на стелі. Такий варіант буде доречним лише у парі з точковим “місцевим” освітленням, яке можна виконати світлодіодними DownLight світильниками. Вони дають направлене світло різної інтенсивності та кольору, яке дозволить вам якнайкраще ділити кухню на різні зони.
  3. Встановіть вимикач із дімером. Цей пристрій дозволить вам регулювати яскравість загального освітлення в залежності від настрою, обставин і потреб!

Кухня в стилі лофт: лампи Едісона

Як влаштувати систему освітлення на кухні у стилі лофт?

  • Світла має бути багато. Цьому стилю властива простота, для нього характерні елементи інтер’єру з таких матеріалів, як метал, скло і цегла (або її імітація). Це поєднання виглядає гармонійним лише за достатньої кількості освітлення;
  • М’яке і тепле світло. З появою електрики, існувало лише «тепле» світло від ламп, відтак, воно і закріпилося за стилем лофт. Проте сучасні світлодіодні лампи Едісона бувають як з м'яким/теплим, так і з холодним кольором світла – все залежить від вашого смаку;
  • світильники для кухні в стилі лофт слід обирати максимально лаконічні, з таких матеріалів, як метал або прозоре скло. Чудово виглядатимуть ансамблі з кількох низьких люстр, встановлених на стелі в один ряд і як доповнення - світильники меншого розміру з лампами денного світла у робочих зонах.

Обрати і замовити світлодіодні LED-лампи та світильники для кухні пропонуємо на нашому сайті. Ми пропонуємо вам широкий асортимент, консультацію фахівця і гарантію на 2 роки!

Інші новини
4 вересня 2022
Стаття

Правильний вибір настільної лампи забезпечить рівень підвищення працездатності. Подробиці читайте...

31 березня 2021
Новина

У зв’язку з введенням чергового локдауну ми закликаємо підтримати позицію...

15 березня 2019
Стаття

Енергозберігаючі лампи мають кілька видів: люмінесцентні, ртутні та світлодіодні лампи....

19 листопада 2018
Подія

Останнім часом почастішали спроби копіювання інтернет-сторінок лідера ринку – бренду...