головне меню

Як обрати освітлення для натяжної стелі?

Вибір освітлення для натяжних стель – дуже кропіткий процес, адже не кожна люстра буде добре виглядати на ПВХ-стелях, та й фізичні властивості матеріалу не дозволяють використовувати будь-яке освітлення через рівень тепла, яке виділяють звичайні лампи.

На думку спеціалістів, найкращим освітленням для натяжних стель є світлодіодні лампи або світильники, адже вони компактні і практично не нагріваються.

Точкове світло – це чудовий варіант компактного освітлення для натяжних стель. Точкові LED-лампи вам підійдуть у таких випадках:

  • лаконічний стиль інтер'єру;
  • складна геометрія приміщення;
  • є необхідність поділу приміщення на різні «зони».

 Якщо ви прийняли рішення на користь точкового освітлення, то обирайте світильники з точковими led-лампами і використовуйте усі переваги цього освітлення!

Готове рішення для натяжної стелі

Світлодіодний світильник є чудовою заміною традиційній люстрі. Такий світильник не потребує лампочок, адже має вбудований світлодіодний модуль. Пропонуємо кілька варіантів готових рішень, які чудово підійдуть для натяжної стелі:

  • найбільш популярними є світлодіодні світильники DownLight. Вони дають направлене світло (кут розсіювання становить 160 градусів), за рахунок якого можна легко зонувати приміщення чи створити ефектне підсвічування там, де це необхідно;
  • світлодіодні SmartLight світильники – це зручне рішення для тих, хто хоче отримати максимальний комфорт та економію. Завдяки вбудованому дімеру, SmartLight можна налаштувати на включення і виключення, відрегулювати плавність цих процесів, задати колір, інтенсивність та інші параметри освітленості;
  • накладні led світильники стануть у нагоді там, де немає можливості встановити вбудований світильник. Ці прилади також мають усі переваги DownLight моделей.

Часто в інтер'єрах з натяжними стелями можна зустріти поєднання led ламп і світильників. Це вдале рішення, адже кілька рівнів світла дають ще більше переваг та можливостей!

Де придбати освітлення для натяжної стелі?

Запрошуємо відвідати інтернет-магазин з продукцією Eurolamp, де ви зможете вибрати і замовити точкові світлодіодні лампи або ж готові led світильники.

Інші новини
4 вересня 2022
Стаття

Правильний вибір настільної лампи забезпечить рівень підвищення працездатності. Подробиці читайте...

31 березня 2021
Новина

У зв’язку з введенням чергового локдауну ми закликаємо підтримати позицію...

15 березня 2019
Стаття

Енергозберігаючі лампи мають кілька видів: люмінесцентні, ртутні та світлодіодні лампи....

19 листопада 2018
Подія

Останнім часом почастішали спроби копіювання інтернет-сторінок лідера ринку – бренду...