головне меню

Як обрати освітлення для ванної кімнати

Чи не єдина кімната без вікон (а отже й без природного освітлення) у помешканні — це ванна. Саме тому вибір штучного освітлення такий важливий. Ще одна особливість цього приміщення полягає у підвищеній вологості. У зв'язку з цим постає питання безпеки користування будь-якими електроприладами (включаючи світлові прилади). Про те, як вирішити питання освітлення у ванній з урахуванням вищезгаданих нюансів, піде мова у цій статті.

Світлодіодне = безпечне

Почнемо з головного — безпеки. Обираючи засоби освітлення для ванної, пам'ятайте, що найкраще підійдуть світильники з герметичним корпусом та високим рівнем захисту від вологи (відповідне маркування з позначкою IP виробник зазвичай вказує на упаковці). Це можуть бути світлодіодні DownLight світильники, однією з переваг яких є здатність безперебійної роботи в умовах підвищеної вологості.

Три рівні освітлення у ванній кімнаті

Основний принцип розміщення світла в будь-якій кімнаті: його має бути стільки, щоб не напружувати зір від тьмяності чи надмірної яскравості. Досягнути такого ефекту можна, встановивши освітлювальні прилади на кількох рівнях. 

  1. Перший рівень — стеля. В невеликих ванних кімнатах на стелі розташовують один світильник над дверима або у центрі стелі.
  2. Другий рівень — дзеркало, полички, предмети декору. Зручним є додаткове освітлення поруч із дзеркалом (наприклад, над ним). Таке підсвічування виконують за допомогою світлодіодних точкових ламп, які мають невелику потужність, що дозволяє у разі потреби наблизити погляд до поверхні дзеркала.
  3. Третій рівень — нижнє освітлення. Цей рівень освітлення актуальний для великих ванних кімнат. Нижнє підсвічування виконується за допомогою світлодіодних стрічок або точкових світильників та створює ефект легкості громіздких предметів інтер'єру.

Якщо вам здається, що кілька рівнів світла — це зайвий клопіт, подумайте про зручний світлодіодний світильник SmartLight. Його особливість у тому, що всі параметри освітлення можна змінювати за допомогою дистанційного керування. 

Де придбати необхідне обладнання?

Широкий вибір точкових led лампочок та світильників ви знайдете у нашому магазині. Рекомендуємо просто зараз звернутися до онлайн-консультанта або ж подзвонити нам, щоб отримати відповіді на ваші питання та зробити замовлення.

Інші новини
4 вересня 2022
Стаття

Правильний вибір настільної лампи забезпечить рівень підвищення працездатності. Подробиці читайте...

31 березня 2021
Новина

У зв’язку з введенням чергового локдауну ми закликаємо підтримати позицію...

15 березня 2019
Стаття

Енергозберігаючі лампи мають кілька видів: люмінесцентні, ртутні та світлодіодні лампи....

19 листопада 2018
Подія

Останнім часом почастішали спроби копіювання інтернет-сторінок лідера ринку – бренду...