головне меню

Початок дачного сезону. Освітлення території

З приходом тепла настає й відкриття дачного сезону — поїздки на власну ділянку стають частішими, а дехто проводить за містом все літо. Для власної зручності та безпеки важливо подбати про належне освітлення дачної ділянки.

З приходом тепла настає й відкриття дачного сезону — поїздки на власну ділянку стають частішими, а дехто проводить за містом все літо. Для власної зручності та безпеки важливо подбати про належне освітлення дачної ділянки.

Для чого потрібне освітлення території?

Насамперед — для організації роботи та відпочинку в темний час доби. Для цього на ділянці встановлюють ліхтарі та вуличні настінні лампи. Інші функції вуличного освітлення є не менш практичними:

  • Охоронна. Щоб забезпечити захист території від недоброзичливого втручання, слід освітити яскравим направленим світлом зони, які потребують підвищеної уваги: ворота, вхідні двері, зону паркування чи в'їзд у гараж. Для забезпечення цієї функції можна використати світлодіодні прожектори високої потужності. У нагоді стануть також і датчики руху — пристрої, що автоматично вмикають світло, якщо в радіусі їх дії виявлено рух;
  • Декоративна. Сад, водойма чи альтанка будуть виглядати просто розкішно, якщо правильно підсвітити ці ділянки. Широкий вибір садових ліхтарів, штучних свічок та декоративних ламп задовольнить найвибагливіші дизайнерські смаки;
    маркувальна. Точкове освітлення сходів, лавок, хвірток та інших функціональних елементів дачної ділянки є необхідним для зручності користування ними. Забезпечити цей функціонал системи освітлення допоможуть ліхтарі на коротких ніжках або вбудовані світлодіодні прожектори невеликого розміру та потужності;
  • Технологічна. Сюди відноситься освітлення господарської частини дачної ділянки — хліву, теплиці, підвалу, гаражу та інше. До речі, датчики руху й тут можуть стати у нагоді!

Отже, освітлення дачного будинку має бути економним, практичним та, бажано, стійким до перепадів напруги у мережі (актуально для всієї території України!). Консультанти нашого магазину допоможуть вам замовити світлодіодні прожектори та інші засоби для створення саме такої системи освітлення дачної ділянки — у нас є все необхідне!

Інші новини
4 вересня 2022
Стаття

Правильний вибір настільної лампи забезпечить рівень підвищення працездатності. Подробиці читайте...

31 березня 2021
Новина

У зв’язку з введенням чергового локдауну ми закликаємо підтримати позицію...

15 березня 2019
Стаття

Енергозберігаючі лампи мають кілька видів: люмінесцентні, ртутні та світлодіодні лампи....

19 листопада 2018
Подія

Останнім часом почастішали спроби копіювання інтернет-сторінок лідера ринку – бренду...