головне меню

Світильник SmartLight ‒ розумне рішення для вашого будинку

Світильник SmartLight - це сучасне рішення стельового світильника з пультом дистанційного керування, що дозволяє регулювати освітлення, підлаштовуючи його під потреби власника і призначення приміщення

Сучасні технології 21 століття не перестають дивувати.

Автоматизовані пристрої, які спрощують життя людям з'являються щодня і виходять в ТОП-кращих товарів. Тому що сучасне життя таке, що всі ми поспішаємо і щоб встигати поєднувати всі особисті і ділові справи, все повинно працювати оптимально просто, швидко і автоматизовано.

Спрощувати життя може кожна дрібниця в будинку: автоматичний полив квітів по таймеру, автоматичне включення пральної машини або включення її через Wi-Fi, пилосос-робот ‒ працює вночі і поки вас немає вдома.

А як спростили наше життя пульти! Уже навіть важко уявити, що раніше, щоб переключити канал в телевізорі, нам доводилося постійно бігати до «ящику» і перемикати. Штори на пульті управління ‒ лежачи вранці в ліжку, натискаєш на кнопку і вже промені сонця роблять ранок добрішим. І світильники теж бувають на пульті управління. 

Наприклад, розумні світильники SmartLight від ТМ Eurolamp.

Світлодіодні світильники SmartLight ‒ це сучасне рішення світильника на стелю з пультом дистанційного керування, що дозволяє регулювати освітлення, підлаштовуючи його під потреби власника і призначення приміщення.

Дизайн світильника відмінно впишеться в сучасний інтер'єр в стилі мінімалізм або хай-тек, а невеликі габарити чудово підійдуть під висоту стель для всіх квартир і зроблять приміщення просторніше.

Основні функції світильника SmartLight:

  • Регулювання яскравості

Ви зможете налаштовувати необхідний рівень світла, який підходить саме вам. скравіше або тьмяніше, тепер це залежить не від «правильно обраної лампочки», а від вашої потреби в той чи інший момент.

  • Регулювання колірної температури

Також, доступне регулювання колірної температури, яку ви можете налаштувати виходячи зі сфери використання джерел світла. Наприклад, для роботи або навчання найкраще використовувати холодне світло, а ось в пізній час при перегляді ТБ, рекомендуємо налаштувати світильник на тепле світіння.

  • Функція пам'яті

Дратує кожен раз при включенні світла налаштовувати потрібний режим? Тоді ця функція для вас! Світильник запам'ятовує ваш останній світловий режим. Увімкніть собі з вечора м'який режим світла і вже вранці вас буде легке пробудження без засліплення.

  • Режим нічника

М'яке тьмяне світло ‒ це те, що буде служити для вас і ваших дітей заспокійливим і «заколисуючим» фактором.

  • Економія

Вся продукція ТМ Eurolamp дуже економна у використанні. Купуючи продукцію компанії Green Power Euroelectric Україна, ви економите ваші гроші на комунальних платіжках та на покупці лампочок.

ТМ Eurolamp - світло майбутнього!

Інші новини
4 вересня 2022
Стаття

Правильний вибір настільної лампи забезпечить рівень підвищення працездатності. Подробиці читайте...

31 березня 2021
Новина

У зв’язку з введенням чергового локдауну ми закликаємо підтримати позицію...

15 березня 2019
Стаття

Енергозберігаючі лампи мають кілька видів: люмінесцентні, ртутні та світлодіодні лампи....

19 листопада 2018
Подія

Останнім часом почастішали спроби копіювання інтернет-сторінок лідера ринку – бренду...