головне меню

Світильник SmartLight® - сучасна та економічна заміна люстрі

Дистанційне керування яскравістю та кольоровістю, економічність і простота в установці - все це робить світильник SmartLight® кращою заміною люстрі на сьогодні.

Здавалося б, що може бути простіше, ніж обрати світильник. Адже у продажу їх безліч - купуй, підключай і насолоджуйся. Але в процесі вибору ми стикаємося з купою нюансів - починаючи від висоти стель і дизайну приміщення, закінчуючи функціональністю обраного світильника. І це не враховуючи бажання заощадити в наш непростий час і сумісності світильника з різними видами енергозберігаючих ламп.

І якщо з акцентним освітленням можна якось знайти компромісне рішення, то при підборі центрального стельового світильника покупець стикається з проблемою - потрібно поєднати часом несумісні в одному освітлювальному приладі характеристики. Як же зробити так, щоб було і затишно, і зручно, і економно?

Добре якщо, маючи кошти, ви перебуваєте на початковій стадії проектування електромереж свого житла і можете дозволити собі систему «розумний будинок». З нею можна запрограмувати для приміщення різні світлові сценарії і потім тільки натискати кнопку на пульті, вибираючи саме те освітлення, яке потрібно – під зустріч Нового року, для перегляду телевізора, для інтимної атмосфери. Але що робити людям з вже прокладеними комунікаціями і тим, що не володіють настільки значним бюджетом?

Рішення пропонує ТМ Eurolamp - встановлювати інтелектуальні LED-світильники SmartLight® (дослівно - «розумне світло»).

Світлодіодні світильники «розумного світла» SmartLight® з нової лінійки Eurolamp Innovative - це сучасне стельове рішення з пультом дистанційного керування, що дозволяє регулювати освітлення, підлаштовуючи його під потреби власника і призначення приміщення. При тому, цей світильник може замінити собою кілька груп акцентного освітлення, створюючи потрібну світлову атмосферу в кімнаті - від ледве помітного світла в режимі «нічник» до яскравого тонізуючого «холодного» світла.

Eurolamp Smart Light

Керуючи світильником за допомогою пульта, ви зможете налаштувати як яскравість освітлення, так і колірну температуру в діапазоні від м'якого теплого (3000К) до холодного денного світла (6500К). Крім того, світильники мають функцію нічника і функцією пам'яті - після включення світильник відновлює останній режим освітлення, в якому він працював.

Світильники SmartLight® економлять ваш бюджет і зменшують рахунки за електроенергію, оскільки вони є енергоефективними і мають високий світловий потік, а простіше кажучи, можуть світити дійсно яскраво. Кут розсіювання світла у всіх світильниках становить 180°.

Більш того, всі світильники SmartLight® відповідають стандартам для світлодіодної продукції ТМ Eurolamp - індекс світлопередачі у всіх світильниках становить більше 85 Ra (світло сонця становить 100 Ra), також у всіх світильниках використовуються спеціальні EMC-стабілізатори, тому перешкод для роботи інших приладів світильник створювати не буде. Також в SmartLight® встановлений спеціальний IC-драйвер для стабілізації напруги і згладжування пульсації світлового потоку для запобігання мерехтіння світильника - вони адаптовані до особливостей українських електромереж, а експлуатаційний ресурс для всіх світильників становить 50 тисяч годин.

Лінійка світильників  ®SmartLight  представлена в різних модифікаціях потужністю від 16 до 60 Ватт, що дозволяє задовольнити вимоги будь-якого споживача як за ціною, так і за площею освітлення приміщення.

Дизайн світильника відмінно впишеться в сучасний інтер'єр в стилі мінімалізм або хай-тек, а невеликі габарити дозволяють встановити світильники в квартирах з низькими стелями.

Монтаж світильника також простий і не складе труднощів для середньостатистичного господаря.

Незважаючи на високу технологічність і багатофункціональність, світильники  ®SmartLight поєднують в собі дві ключових властивості - надійність і простоту в використанні.

Висока якість і довговічність світильника гарантовані виробником ТМ Eurolamp - гарантійний термін становить 2 роки.*

* - Детальніше про умови гарантії та гарантійні зобов'язання виробника ви можете дізнатися на вкладці всередині упаковки.

Інші новини
4 вересня 2022
Стаття

Правильний вибір настільної лампи забезпечить рівень підвищення працездатності. Подробиці читайте...

31 березня 2021
Новина

У зв’язку з введенням чергового локдауну ми закликаємо підтримати позицію...

15 березня 2019
Стаття

Енергозберігаючі лампи мають кілька видів: люмінесцентні, ртутні та світлодіодні лампи....

19 листопада 2018
Подія

Останнім часом почастішали спроби копіювання інтернет-сторінок лідера ринку – бренду...