головне меню

Світильник SmartLight® - сучасна та економічна заміна люстрі

Дистанційне керування яскравістю та кольоровістю, економічність і простота в установці - все це робить світильник SmartLight® кращою заміною люстрі на сьогодні.

Здавалося б, що може бути простіше, ніж обрати світильник. Адже у продажу їх безліч - купуй, підключай і насолоджуйся. Але в процесі вибору ми стикаємося з купою нюансів - починаючи від висоти стель і дизайну приміщення, закінчуючи функціональністю обраного світильника. І це не враховуючи бажання заощадити в наш непростий час і сумісності світильника з різними видами енергозберігаючих ламп.

І якщо з акцентним освітленням можна якось знайти компромісне рішення, то при підборі центрального стельового світильника покупець стикається з проблемою - потрібно поєднати часом несумісні в одному освітлювальному приладі характеристики. Як же зробити так, щоб було і затишно, і зручно, і економно?

Добре якщо, маючи кошти, ви перебуваєте на початковій стадії проектування електромереж свого житла і можете дозволити собі систему «розумний будинок». З нею можна запрограмувати для приміщення різні світлові сценарії і потім тільки натискати кнопку на пульті, вибираючи саме те освітлення, яке потрібно – під зустріч Нового року, для перегляду телевізора, для інтимної атмосфери. Але що робити людям з вже прокладеними комунікаціями і тим, що не володіють настільки значним бюджетом?

Рішення пропонує ТМ Eurolamp - встановлювати інтелектуальні LED-світильники SmartLight® (дослівно - «розумне світло»).

Світлодіодні світильники «розумного світла» SmartLight® з нової лінійки Eurolamp Innovative - це сучасне стельове рішення з пультом дистанційного керування, що дозволяє регулювати освітлення, підлаштовуючи його під потреби власника і призначення приміщення. При тому, цей світильник може замінити собою кілька груп акцентного освітлення, створюючи потрібну світлову атмосферу в кімнаті - від ледве помітного світла в режимі «нічник» до яскравого тонізуючого «холодного» світла.

Eurolamp Smart Light

Керуючи світильником за допомогою пульта, ви зможете налаштувати як яскравість освітлення, так і колірну температуру в діапазоні від м'якого теплого (3000К) до холодного денного світла (6500К). Крім того, світильники мають функцію нічника і функцією пам'яті - після включення світильник відновлює останній режим освітлення, в якому він працював.

Світильники SmartLight® економлять ваш бюджет і зменшують рахунки за електроенергію, оскільки вони є енергоефективними і мають високий світловий потік, а простіше кажучи, можуть світити дійсно яскраво. Кут розсіювання світла у всіх світильниках становить 180°.

Більш того, всі світильники SmartLight® відповідають стандартам для світлодіодної продукції ТМ Eurolamp - індекс світлопередачі у всіх світильниках становить більше 85 Ra (світло сонця становить 100 Ra), також у всіх світильниках використовуються спеціальні EMC-стабілізатори, тому перешкод для роботи інших приладів світильник створювати не буде. Також в SmartLight® встановлений спеціальний IC-драйвер для стабілізації напруги і згладжування пульсації світлового потоку для запобігання мерехтіння світильника - вони адаптовані до особливостей українських електромереж, а експлуатаційний ресурс для всіх світильників становить 50 тисяч годин.

Лінійка світильників  ®SmartLight  представлена в різних модифікаціях потужністю від 16 до 60 Ватт, що дозволяє задовольнити вимоги будь-якого споживача як за ціною, так і за площею освітлення приміщення.

Дизайн світильника відмінно впишеться в сучасний інтер'єр в стилі мінімалізм або хай-тек, а невеликі габарити дозволяють встановити світильники в квартирах з низькими стелями.

Монтаж світильника також простий і не складе труднощів для середньостатистичного господаря.

Незважаючи на високу технологічність і багатофункціональність, світильники  ®SmartLight поєднують в собі дві ключових властивості - надійність і простоту в використанні.

Висока якість і довговічність світильника гарантовані виробником ТМ Eurolamp - гарантійний термін становить 3 роки.*

* - Детальніше про умови гарантії та гарантійні зобов'язання виробника ви можете дізнатися на вкладці всередині упаковки.

Інші новини
9 березня 2017
Стаття

З 1 березня 2017 року тарифи на електроенергію для українців...

8 серпня 2016
Стаття

Нова лінійка світлодіодних ламп LED ArtDeco що виконана за новою...

13 січня 2016
Стаття

Освітлення, яке ідеально підходить для кухні може не годитися для...

15 жовтня 2015
Стаття

Якісна LED-лампа є довговічним, безпечним і економічним джерелом світла, а...