головне меню

LED ArtDeco: дизайнерське освітлення може бути економним

Нова лінійка світлодіодних ламп LED ArtDeco що виконана за новою технологією Filament LED, не тільки прикрасить інтер'єр, але і дозволить значно заощадити на рахунках за електроенергію.

Відомі виробники лампочок не перестають дивувати споживачів високотехнологічними продуктами. Сьогодні на вершину популярності підіймаються світлодіодні лампочки нового покоління з ниткоподібними світлодіодами, технологія виготовлення яких отримала назву Filament LED.

Зовні ці лампи відрізняються від звичайних світлодіодних ламп і тим більше не схожі на спіральні люмінесцентні лампи КЛЛ, так як візуально нагадують звичайні лампами розжарювання. Альтернативні назви, які широко зустрічаються в побуті для їх позначення: світлодіодні ретро-лампочки, філаментні лампи, лампи з ниткоподібними світлодіодами. Так в чому ж полягають особливості та переваги ниткоподібних світлодіодів?

З англійської «filament» перекладається як «нитка».

Роль джерела світла в філаментних лампочках виконують лінійні ниткоподібні світлодіоди, які являють собою стрижні зі спеціального скла. Вони в свою чергу складаються із сполучених між собою і покритих люмінофором дрібних світлодіодів.

Ця технологія на професійному сленгу світлотехніків називається Chip-on-Glass (COG) і раніше вже була успішно випробувана при створенні дисплеїв для мобільних пристроїв. Чим більше світлодіодних ниток, тим вище потужність лампочки, адже кожна з таких ниток споживає в межах 0,8-1,3 Вт. На перший погляд LED-нитки дуже схожі на вольфрамові нитки у лампах розжарювання.

У більшості міжнародних виробників, в тому числі і у бренду EurolampТМ, доступні моделі з ниткоподібними світлодіодами в матових і прозорих колбах різних форм, в тому числі G45 ( «кулька»), CL ( «свічка») і CLW ( «свічка на вітрі» ). У торгової марки ®Eurolamp ця лінійка ламп отримала назву LED ArtDeco - адже філаментні лампи прекрасно доповнюють як кришталеві і тканинні абажури світильників в стилі арт-деко і бароко, так і підвіси в стилі лофт, урбан або індастріал.

Як влаштовані лампи LED ArtDeco

Скляні стрижні зі світлодіодами герметично запаяні в скляну колбу. Колба наповнена спеціальним газом, який відводить тепло від світлодіодів, що критично важливо для нормальної роботи такого типу лампи. Скляна колба з тонкими стінками чудово проводить тепло, тому вона і використовується в якості тепловідводу.

Ниткоподібні світлодіоди мають всі переваги, характерні для світлодіодів попереднього покоління: забезпечують 90% економії електроенергії при миттєвому запалюванні, мають тривалий термін експлуатації - до 50 000 годин. Ці технічні переваги доповнює привабливий дизайн. ArtDeco ®LED нагадують ретро-лампочки і ідеально підходять для декоративного освітлення на відміну від спіралеподібних світлодіодів. Прозорі колби демонструють високотехнологічну і при цьому естетично приємну «начинку».

Світлодіодні лампи LED Art Deco від TM Eurolamp випромінюють м'яке тепле світло і забезпечують затишну, інтимну атмосферу в приміщенні. При цьому світло має широкий кут розсіювання в порівнянні зі звичайними світлодіодними лампочками. LED ArtDeco виділяють мінімум тепла, а тому практично не нагріваються.

Ключові переваги ниткоподібних світлодіодних ламп LED ArtDeco від TM Eurolamp:

  • традиційна форма
  • прекрасно доповнюють світильники в різних дизайнах - підходять до тканинних абажурів, підсилюють блиск кришталевих люстр, чудово виглядають «соло» в цоколі на підвісі
  • допомагають створити неповторний стиль освітлення для різних напрямків - класика , ретро, вінтаж, арт-деко, бароко, лофт або індастріал
  • прозоре або матове скло на вибір
  • до 90% економії електроенергії
  • довгий термін служби (до 50 000 годин)
  • миттєвий запуск
  • високий рівень світловіддачі
  • використовується в декоративному освітленні
  • лампи відповідають міжнародним стандартам якості

Вибираючи LED ArtDeco від TM Eurolamp вам не доведеться жертвувати дизайном на догоду енергоефективності та якості.

Інші новини
4 вересня 2022
Стаття

Правильний вибір настільної лампи забезпечить рівень підвищення працездатності. Подробиці читайте...

31 березня 2021
Новина

У зв’язку з введенням чергового локдауну ми закликаємо підтримати позицію...

15 березня 2019
Стаття

Енергозберігаючі лампи мають кілька видів: люмінесцентні, ртутні та світлодіодні лампи....

19 листопада 2018
Подія

Останнім часом почастішали спроби копіювання інтернет-сторінок лідера ринку – бренду...