головне меню

LED ArtDeco: дизайнерське освітлення може бути економним

Нова лінійка світлодіодних ламп LED ArtDeco що виконана за новою технологією Filament LED, не тільки прикрасить інтер'єр, але і дозволить значно заощадити на рахунках за електроенергію.

Відомі виробники лампочок не перестають дивувати споживачів високотехнологічними продуктами. Сьогодні на вершину популярності підіймаються світлодіодні лампочки нового покоління з ниткоподібними світлодіодами, технологія виготовлення яких отримала назву Filament LED.

Зовні ці лампи відрізняються від звичайних світлодіодних ламп і тим більше не схожі на спіральні люмінесцентні лампи КЛЛ, так як візуально нагадують звичайні лампами розжарювання. Альтернативні назви, які широко зустрічаються в побуті для їх позначення: світлодіодні ретро-лампочки, філаментні лампи, лампи з ниткоподібними світлодіодами. Так в чому ж полягають особливості та переваги ниткоподібних світлодіодів?

З англійської «filament» перекладається як «нитка».

Роль джерела світла в філаментних лампочках виконують лінійні ниткоподібні світлодіоди, які являють собою стрижні зі спеціального скла. Вони в свою чергу складаються із сполучених між собою і покритих люмінофором дрібних світлодіодів.

Ця технологія на професійному сленгу світлотехніків називається Chip-on-Glass (COG) і раніше вже була успішно випробувана при створенні дисплеїв для мобільних пристроїв. Чим більше світлодіодних ниток, тим вище потужність лампочки, адже кожна з таких ниток споживає в межах 0,8-1,3 Вт. На перший погляд LED-нитки дуже схожі на вольфрамові нитки у лампах розжарювання.

У більшості міжнародних виробників, в тому числі і у бренду EurolampТМ, доступні моделі з ниткоподібними світлодіодами в матових і прозорих колбах різних форм, в тому числі G45 ( «кулька»), CL ( «свічка») і CLW ( «свічка на вітрі» ). У торгової марки ®Eurolamp ця лінійка ламп отримала назву LED ArtDeco - адже філаментні лампи прекрасно доповнюють як кришталеві і тканинні абажури світильників в стилі арт-деко і бароко, так і підвіси в стилі лофт, урбан або індастріал.

Як влаштовані лампи LED ArtDeco

Скляні стрижні зі світлодіодами герметично запаяні в скляну колбу. Колба наповнена спеціальним газом, який відводить тепло від світлодіодів, що критично важливо для нормальної роботи такого типу лампи. Скляна колба з тонкими стінками чудово проводить тепло, тому вона і використовується в якості тепловідводу.

Ниткоподібні світлодіоди мають всі переваги, характерні для світлодіодів попереднього покоління: забезпечують 90% економії електроенергії при миттєвому запалюванні, мають тривалий термін експлуатації - до 50 000 годин. Ці технічні переваги доповнює привабливий дизайн. ArtDeco ®LED нагадують ретро-лампочки і ідеально підходять для декоративного освітлення на відміну від спіралеподібних світлодіодів. Прозорі колби демонструють високотехнологічну і при цьому естетично приємну «начинку».

Світлодіодні лампи LED Art Deco від TM Eurolamp випромінюють м'яке тепле світло і забезпечують затишну, інтимну атмосферу в приміщенні. При цьому світло має широкий кут розсіювання в порівнянні зі звичайними світлодіодними лампочками. LED ArtDeco виділяють мінімум тепла, а тому практично не нагріваються.

Ключові переваги ниткоподібних світлодіодних ламп LED ArtDeco від TM Eurolamp:

  • традиційна форма
  • прекрасно доповнюють світильники в різних дизайнах - підходять до тканинних абажурів, підсилюють блиск кришталевих люстр, чудово виглядають «соло» в цоколі на підвісі
  • допомагають створити неповторний стиль освітлення для різних напрямків - класика , ретро, вінтаж, арт-деко, бароко, лофт або індастріал
  • прозоре або матове скло на вибір
  • до 90% економії електроенергії
  • довгий термін служби (до 50 000 годин)
  • миттєвий запуск
  • високий рівень світловіддачі
  • використовується в декоративному освітленні
  • лампи відповідають міжнародним стандартам якості

Вибираючи LED ArtDeco від TM Eurolamp вам не доведеться жертвувати дизайном на догоду енергоефективності та якості.

Інші новини
15 березня 2019
Стаття

Енергозберігаючі лампи мають кілька видів: люмінесцентні, ртутні та світлодіодні лампи....

19 листопада 2018
Подія

Останнім часом почастішали спроби копіювання інтернет-сторінок лідера ринку – бренду...

15 жовтня 2018
Подія

Компанія «Грін Пауер Євроелектрик Україна», на благодійній основі, повністю забезпечила...

12 вересня 2018
Подія

...