головне меню

Популярні питання

Що таке LED-лампи, чим вони кращі за звичайниі та інші енергозберігаючих лампи? Як довго вони служать, скільки енергії споживають і для чого підходять? Тут ви знайдете відповіді на всі ці та на інші питання.

 1. 01.

  Чим відрізняються світлодіодні лампи від компактних люмінесцентних ламп (спіральок)?

  На відміну від компактних люмінесцентних ламп, LED-лампи не містять ртуті, служать довше (приблизно в 2-3 рази) і споживають менше енергії. Крім того, у LED-ламп більш натуралістична передача кольору. Це означає, що всі відтінки - від кольору обличчя і одягу до кольору продуктів і інтер'єру - будуть виглядати в LED-світлі природно.

 2. 02.

  Чим відрізняються світлодіодні лампи від ламп розжарювання?

  Звичайна лампа - дріт в вакуумі. LED-лампа - високотехнологічний пристрій. Служить він, при цьому, в сотні разів довше звичайної лампи і споживає в десятки разів менше енергії, тому що витрачає її на вироблення світла, а не на обігрів повітря навколо. Це досягається за рахунок використання світлодіодів - економічних джерел світла.

 3. 03.

  Чи можуть LED-лампи світити теплим світлом, як і лампи розжарювання?

  Запросто. За показником колірної температури LED-лампи від Eurolamp бувають трьох типів: холодне світло (6500К), природне (4100К) і тепле (2700-3000К). Ви завжди зможете обрати лампу з тим світлом, яке вам потрібно. Так, холодне найкраще підходить для роботи, природне для читання і навчання, а тепле для відпочинку.

 4. 04.

  Яке у LED-ламп енергоспоживання?

  LED-лампи споживають майже в 10 разів менше енергії, ніж лампи розжарювання і приблизно в 2 рази менше, ніж звичайні люмінісцентні енергозберігаючі лампи.

 5. 05.

  Як розрахувати потужність LED-лампи при покупці?

  LED-лампи до 10 разів більш енергоефективні за лампи розжарювання. Тому, якщо вам потрібна лампа на 60 ват, варто обрати LED на 6 ват. Якщо потрібна "сотка", то її аналог - LED на 10 ват.

 6. 06.

  Скільки служить LED-лампа?

  Ресурс LED-ламп від Eurolamp становить в середньому до 50 000 годин - майже 6 років безперервної роботи. При роботі протягом 3-4 годин в день, така лампа прослужить 20-35 років в залежності від умов використання.

 7. 07.

  Чи правда, що світлодіодні лампи з часом тьмяніють, а колір їх світіння змінюється?

  Потускнення на 10-30% вір номінальної яскравості може статися через 20 000 годин використання. Зміна кольору світіння після цієї позначки теж можлива, але вона настільки мала, що неозброєним оком його не помітити.

 8. 08.

  Чи сильно LED-лампи нагріваються?

  LED-лампа практично не нагрівається. Для порівняння, температура лампи розжарювання може досягати 350 градусів. Якщо ви або ваша дитина випадково торкнетеся ввімкненої LED-лампи, то навіть не помітите цього.

 9. 09.

  Як швидко окупиться перехід на LED з ламп розжарювання?

  LED лампа в середньому витрачає до 10 разів менше електроенергії, ніж лампа розжарювання і в майже в 2 рази менше, ніж люмінесцентна. Світлодіодна лампа окупається тим швидше, чим довше працює. Якщо брати усереднену побутову ситуацію, то окупність відбувається через рік-півтора за рахунок менших рахунків за електрику.

 10. 10.

  Чому LED-лампи дорожче люмінесцентних ламп і ламп розжарювання?

  LED-лампи влаштовані складніше старих типів ламп, тому їх ціна вище. Однак зі зростанням обсягів виробництва, ціна на них знижується. Так, сьогодні різниця у вартості між LED і люмінесцентною лампою мінімальна.

 11. 11.

  Чи безпечні LED-лампи?

  LED-лампи абсолютно безпечні. Вони не містять ані ртуті, ні інших шкідливих речовин. З цієї причини їх можна утилізувати звичайним способом. Крім того, світлодіодні лампи практично не гріються, а тому не призводять до опіків.

 12. 12.

  Чи підходять LED-лампи для наших електромереж?

  LED-лампи Eurolamp адаптовані до українських мереж і можуть без проблем працювати в межах від 175 до 250 вольт.

 13. 13.

  Чи правда, що LED-лампи можуть мерехтіти?

  Дешеві китайські лампи дійсно можуть мерехтіти, викликаючи втому і напруження очей. LED-лампи від Eurolamp не мерехтять, тому що в них встановлено спеціальний процесор, який протидіє мерехтінню.

 14. 14.

  Я хочу встановити світлодіодні лампи в дитячу кімнату. Якщо лампа впаде, чи не розіб'ється вона? Дитина не пораниться? І чи вийде лампа з ладу після падіння?

  Лампа виготовлена з нетоксичного ударостійкого пластику, тому при падінні вона не розіб'ється і дитина не зможе поранитися. Але лампа може вийти з ладу при падінні з висоти на тверду поверхню.

 15. 15.

  Чи можливе використання димера з вашими світлодіодними лампами?

  Так, в нашому асортименті є лампи, сумісні з регуляторами освітленості. Ознайомитися з їхніми характеристиками ви можете в розділі Продукція. Зі звичайними LED-лампами використовувати димери не можна.

 16. 16.

  З яким трансформатором можна використовувати ваші LED-лампи на 12В?

  Світлодіодні лампи на 12 вольт можна використовувати з будь-яким трансформатором, крім трансформатора плавного пуску для галогенних ламп. Якщо планується встановити трансформатор у ванній кімнаті, потрібно щоб він був герметичним.

 17. 17.

  У мене вдома у ванній кімнаті встановлені точкові світильники з галогенними лампами. Чи можна їх замінити світлодіодними лампами з вашого асортименту?

  Звичайно можна! Якщо у вас у ванній кімнаті стоять лампи з цоколем MR16 на 12 вольт, то вам підійдуть наші LED-лампи серії Turbo. Єдине, що може знадобитися - замінити трансформатор, якщо у вас стоїть трансформатор для плавного пуску галогенних ламп. Також можна перекомутувати мережу на 220 вольт і скористатися нашими лампами MR16 на 220 вольт серій Turbo та Eco.

 18. 18.

  Чи є у вас лампа, якою можна замінити стандартну люмінесцентну лампу денного світла (трубку)?

  Так. У нас є спеціальні лампи з цоколем T8, які за розмірами співпадають зі стандартними люмінесцентними лампами (так званими лампами денного світла). Для того, щоб поставити замість звичайних люмінесцентних ламп світлодіодні, досить витягнути ПРА і стартер зі світильника або просто відключити їх. Можливо також з'єднати дроти з лампами безпосередньо, минаючи дросель і стартер.

 19. 19.

  Чи чутливі ваші лампи до перепадів напруги?

  Наші лампи адаптовані до українських електромереж і здатні працювати в діапазоні 175-250 вольт без втрати якості. При більш значних перепадах, строк служби лампи скоротиться до 25%.

 20. 20.

  Чи герметичні ваші лампи? Якщо я випадково заллю лампу водою, що буде? А в воді вона буде світитися?

  Звичайні LED-лампи не є герметичними, тому що мають отвори для відводу тепла. Тому ані мочити, ні тим більше опускати їх у воду не можна ні в якому разі. Для підводного підсвічування рекомендуємо використовувати світлодіодні матриці або герметичні світильники для басейнів.

 21. 21.

  Який кут світіння у ваших ламп? Кажуть, що вони дають лише точкове світло.

  У наших ламп є кілька кутів світіння: 30, 60, 120, 270 (як у звичайної лампи розжарювання).

 22. 22.

  Що робити, якщо лампа перестала працювати?

  При несправності лампи вам потрібно принести лампу і чек до магазину, де ця лампа купувалася. Продавець зобов'язаний видати вам нову лампу або повернути гроші.

Запитайте

Якщо відповіді не знайшлося, запитайте наших консультантів. Вони обов'язково відповідять!