головне меню

Кар'єра

Працюючи на українському ринку більше 9 років, компанія «Грін Пауер Євроелектрік Україна» сьогодні є одним з лідерів світлотехнічної галузі країни. Продукція під нашими брендами EUROLAMP ™ і EUROELECTRIC ™ продається в найбільших торговельних мережах і використовується такими компаніями, як IMAX, Zammler, IBIS Hotels і іншими.

Все це - гордість і заслуга наших співробітників, кожен з яких вносить вклад в розвиток компанії та зростає разом з нею як професіонал і як особистість.

Нашим співробітникам ми забезпечуємо:
  • комфортні і безпечні умови праці;
  • кар'єрне і професійне зростання;
  • дотримання норм трудового законодавства України;
  • навчання і підвищення кваліфікації;
  • мотиваційні програми;
  • тімбілдинги і корпоративні заходи.
Наші переваги
01
Цікава робота

Світлотехнічна галузь - наукомістка сфера що активно розвивається. Нові технології, дизайнерські тенденції і зростання вимог до якості – все це запорука появи цікавих завдань і унікальних проектів. Різноманіття характерів, ідей, знань і досвіду формує особливу атмосферу, яка спонукає до самореалізації і заохочує приймати нестандартні рішення.

02
Кар'єрне зростання

Кращим керівником є той співробітник, хто на власному досвіді знайомий з тим, як влаштована робота підлеглих. Хто знає про всі тонкощі процесу, адже сам брав участь в цьому процесі. Саме тому більшість тих, хто є керівником сьогодні, починали колись базових позицій у компанії.

03
Професійний розвиток

Спеціаліст не може стояти на місці. Він або розвивається, або втрачає навички. Ми розуміємо це, а тому створюємо всі умови для професійного зростання працівників: безкоштовне навчання, мотиваційні програми і регулярні тімбілдингові заходи. Ми прагнемо, щоб з нами ви були краще, ніж без нас.

04
Стабільність і соціальні гарантії

Ми гарантуємо нашим співробітникам гідну винагороду і пільги. Заробітна плата в нашій компанії відповідає реаліям ринку праці. Ми дотримуємося усіх вимог законодавства та забезпечуємо комфортні умови для кожного співробітника.

05
Корпоративне життя і особлива атмосфера

Хто вміє добре працювати, той вміє гідно відпочивати! Ми проводимо корпоративні свята і організовуємо заходи, що розвивають командний дух. Адже потрібно знаходити спільну мову з людьми, з якими ви проводите по 40 годин на тиждень. «Дружний колектив» в нашій компанії - не побитий штамп відділу кадрів, а реальна робоча обстановка.

Станьте частиною нашої команди

Ознайомтеся з нашими вакансіями, якщо бажаєте стати частиною великої і успішної команди Eurolamp.