головне меню

Про компанію

Наша місія

Ми прагнемо до лідерства на ринку енергоефективних, доступних і безпечних рішень сфери освітлення. Для цього ми створюємо довговічну і екологічну продукцію, яка підходить для різних цілей і дозволяє заощадити.

Цінності компанії:

  • Довіра
  • Партнерство
  • Відповідальність
  • Ефективність
  • Оперативність
  • Безпечність
Німецька якість за доступною ціною

Лампи під брендом Eurolamp, які ми реалізуємо в Україні, зроблені за німецькими стандартами на аутсорсингових виробничих потужностях компанії Green Power Euroelectric GmbH. Ці лампи відрізняються від німецьких тим, що їх ціна відповідає реаліям добробуту громадян нашої країни. До того ж ці лампи адаптовані до роботи в умовах неідеальних місцевих електромереж.

Для того, щоб світлодіодні лампи не виходили з ладу від перепадів напруги, щоб не перегрівалися і не мерехтіли в них використовується спеціальний контролер - IC-driver. Вибираючи світлодіодну лампу Eurolamp в магазині, ви можете переконатися у відсутності мерехтіння просто навівши на неї камеру мобільного телефону.

В іншому - все як у Німеччині. Світлодіоди від кращих виробників і жорсткий контроль якості. Тому гарантія на наші LED-лампи досягає до 5 років. Це набагато більше, ніж пропонують виробники інших енергозберігаючих ламп, в тому числі люмінесцентних ламп, від виробництва яких ми взагалі відмовилися.

Екологічність

Люмінесцентні енергозберігаючі лампи містять ртуть - розбивати ці лампи небезпечно для здоров'я. Якщо у вас є діти, використовувати такі лампи не рекомендується. LED-лампи не містять ані ртуті, ні інших шкідливих речовин. Тому вони настільки ж безпечні, як старі лампи розжарювання. З тією лише різницею, що служать в сотні разів довше і споживають до 10 разів менше енергії.

Енергозбереження та комфорт

Крім того, наші LED-лампи мають високий індекс передачі кольору, за рахунок чого природно передають відтінки кольорів. Таке світло дарує відчуття затишку, чим би ви не займалися: від приготування їжі та роботи, до вечірнього відпочинку за книгою.

10

років на ринку України

LED від Eurolamp - краще рішення на сьогодні

Економічність, енергоефективність, натуральна передача кольору і екологічність LED-ламп під брендом Eurolamp дозволяють заощадити, дарують затишок і гарантують безпеку в домі. При використанні на виробництві, наші LED-лампи підвищують рентабельність бізнесу та зменшують стомлюваність персоналу. На сьогодні це є найкраще рішення для освітлення будь-яких приміщень: від дитячих і віталень, до складських приміщень і цехів.

2 000

осіб задіяно у виробництві продукції

4 000

торгових точок на території України

350

найменувань асортименту продукції